7 Yıldızlı Tek Kompleks Kız Yurdu

1, 2 ve 3 Kişilik Konforlu Odalar

Üniversiteye 5 Dakika Yürüme Mesafesi

Deneyimli Personeller

Aile Sıcaklığında Huzurlu Ortam

Yepyeni Konseptimiz ile 7 Yıldızlı Yurt Konforunda Hizmet Sunuyoruz.

Misyonumuz; Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda;bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda, gelişime ve değişime açık bireyler yetiştirmeyi; yükseköğretim öğrencilerinin öğrenimlerine destek olmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için barınma, beslenme hizmetleri ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler sunmak. Ailelerinden uzakta olan öğrencilerimize huzurlu ve konforlu aile ortamı sağlamak; ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek.
Vizyonumuz; İçinde bulunduğumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek; benimsemiş olduğumuz kalite ve güven odaklı bakış açımızla; çağdaş, modern, ve yeniliğe açık yurdumuzla uzun vadeli başarılar elde etmiş bir marka olmaktır. Karabük ilinde örnek teşkil edecek kaliteli bir yurt olmaktır.

Biz Kimiz?

Yurdumuz, Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Karabük Final Eğitim Kurumları (Şafak A.Ş.) bünyesinde hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır. Final ailesi olarak “yaşam başarısı” nı hedef almaktayız. Amacımız; öğrencilerin akademik başarı sağlamalarına katkıda bulunabilmek için yurdumuzda mutlu, huzurlu ve güvenli bir aile ortamı sağlayabilmektir. Bu amaç doğrultusunda final okulları olarak gerek eğitimcilerden oluşan biz kurucular ve yurt idaresi, gerek onların ilk rol modelleri olan velilerimiz ve gerekse de öğrencilerimize hizmet veren yurt personelleri olarak öğrencilerimize desteğimizi sürdürmekteyiz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamayı, öğrencilerimize evlerindeki güvenli ve huzurlu ortamlarını aratmamayı, öğrencilerimize verilen hizmetlerimiz ile onların memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Birlikte yaşamayı sevdiren, aynı zamanda özel olduğunu gençlere her fırsatta hissettirmeyi başaran bir yurt olmayı amaçlamaktayız. Final ailesi olarak bugüne dek hem etik değerlere bağlı kalıp hem de akademik başarı getirecek yeterliliği göstermiş bulunmaktayız. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizi Atatürkçü bir çizgide “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” bireyler olarak hayata hazırlamaya çalışmaktayız.

  Neden Erdem Kız Öğrenci?

  • 1
   Merkezi Konum

   Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü’ne 500 m. mesafededir. Kampüs manzaralı olup Karabük-Safranbolu ana yol güzergahındadır. Yurt binası önünden toplu taşıma araçları geçmektedir. Emniyet Müdürlüğü çaprazında olması güvenlik açısından önem taşımaktadır.

  • 2
   Deneyimli Personel

   Yurdumuzda; Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikalı idare personelleri, hijyen eğitimine sahip temizlik ve mutfak personelleri, sertifikalı spor eğitmenleri görev yapmaktadır.

  • 3
   Yeni ve Sıfır Bina

   Modern tasarıma sahip yurdumuzda konforlu odalar sizleri bekliyor olacak. Deprem Yönetmeliği’ne göre inşa edilen binamızda güvenliğiniz adına her şey düşünülmüştür.

  • 4
   Aile Ortamı

   Özel Erdem Kız Yurdu; deneyimli, güvenilir, elit bir kitleden oluşmaktadır. Öğrencilere aile ortamını yansıtmaktadır. Sosyal etkinlikler ile siz öğrencilerimizle keyifli anlar paylaşmayı ve ders stresinizi dengelemeyi hedeflemekteyiz.

  Sizlere Eşsiz Bir Hizmet Sunmak İçin Her Zaman Kendimizi Geliştiriyoruz.

  0 +

  Kişilik Yatak Kapasitesi

  Konforlu Odalarımızla Her Zaman En İyiyi Sunuyoruz.