Karabük’ün Tek 7 Yıldız Konforunda Öğrenci Yurdu

Erdem Karabük Kız Yurdu, Karabük’ün tek 7 yıldızlı kompleks Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kız öğrenci yurdu olma özelliğini taşımaktadır. Odalarında her türlü ihtiyaç duyabileceğiniz konforun bulunmasından Türk hamamına, çamaşırhanesinden saunasına, kuaföründen tuz odasına kadar aklınıza gelebilecek her türlü konforu bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm Odalarda Konfor, Özel Çamaşırhane ve Ütü Sistemi

Kız yurdu tüm odalarımızda banyo ve tuvalet, buzdolabı, televizyon, telefon, kalorifer, 24 saat sıcak su, 7/24 fiber alt yapılı kablosuz internet, ders çalışma masaları, kitaplık, gardırop ve masa bulunmakla birlikte öğrencilerimiz için çamaşır yıkama ve ütü hizmeti veren gerekli donanıma sahip özel bir ekipte bulunmaktadır.

Etüd Salonumuz ile Sessiz Bir Ortamda Ders Çalışabilme İmkanı

Öğrencilerimizin odalarında kendilerine ait ders çalışma masaları olduğu gibi etüt salonumuzda da sessiz bir ortamda ders çalışma imkanı bulabilecekler. Öğrencilerimiz ayrıca yurt bünyesindeki diğer arkadaşları ile de etüt salonumuzda birlikte ders çalışmanın rahatlığını hissedecekler.

Daha Güvenli Bir Ortam İçin Parmak İzi Sistemi

Önceliğimiz siz öğrencilerimizin güvenliği prensibi ile yurda giriş çıkış işlemlerinizi sistematik bir şekilde kontrol edebilmek için kurulan parmak izi okuma sistemi sayesinde sizlere daha güvenli bir ortam sağlamayı planladık. Günlük raporlamalar ile öğrencilerimizin güvenliğini üst sırada ve ön planda tutmayı amaçlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Almak İçin

Bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde cevaplamaya çalışıyoruz.
  Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz,

  Dünyayı etkisi altına alan ve etkileri ülkemizde de yoğun olarak yaşanan Covid-19’a ve yeni normale alışmaya çalıştığımız bu dönemde sağlığınız ve kendinizi güvende hissetmeniz için her türlü önlemi aldık ve gerekli tüm düzenlemeleri yaptık.

  Özel Erdem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu olarak, pandeminin tüm kişi ve kurumlar üzerinde yarattığı zorluklara rağmen, “her koşulda hizmet” anlayışımızın arkasındayız ve Güz ve Bahar döneminde de Karabük ‘deki eviniz olmaya devam ediyoruz.

  Bize web sitemizdeki iletişim bölümünden ve 0534 084 99 78 – 0370 433 33 34 numaralarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Dear Students, Respected Parents,

  During this period, when we are trying to get used to Covid-19 and the new normal, which affects the world and the effects of which are intense in our country, we have taken all kinds of measures and made all the necessary arrangements for your health and safety.

  As Private ERDEM Higher Education Girls Dormitory, we stand by our understanding of “service in all circumstances” and continue to be your home in Karabük in the fall and spring semester, despite the difficulties caused by the pandemic on all individuals and institutions.

  You can easily contact us from the contact section on our website and from numbers 0534 084 99 78 – 0370 433 33 34

  Covid-19 kapsamında aldığımız tedbirleri okumak için tıklayınız.