Karabük’ün Tek 7 Yıldızlı Kompleks Kız Yurdu

Erdem Karabük Kız Yurdu, Karabük’ün tek 7 yıldızlı kompleks Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kız öğrenci yurdu olma özelliğini taşımaktadır. Odalarında her türlü ihtiyaç duyabileceğiniz konforun bulunmasından Türk hamamına, çamaşırhanesinden saunasına, kuaföründen tuz odasına kadar aklınıza gelebilecek her türlü konforu bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm Odalarda Konfor, Özel Çamaşırhane ve Ütü Sistemi

Kız yurdu tüm odalarımızda banyo ve tuvalet, buzdolabı, televizyon, telefon, kalorifer, 24 saat sıcak su, 7/24 fiber alt yapılı kablosuz internet, ders çalışma masaları, kitaplık, gardırop ve masa bulunmakla birlikte öğrencilerimiz için çamaşır yıkama ve ütü hizmeti veren gerekli donanıma sahip özel bir ekipte bulunmaktadır.

Etüd Salonumuz ile Sessiz Bir Ortamda Ders Çalışabilme İmkanı

Öğrencilerimizin odalarında kendilerine ait ders çalışma masaları olduğu gibi etüt salonumuzda da sessiz bir ortamda ders çalışma imkanı bulabilecekler. Öğrencilerimiz ayrıca yurt bünyesindeki diğer arkadaşları ile de etüt salonumuzda birlikte ders çalışmanın rahatlığını hissedecekler.

Daha Güvenli Bir Ortam İçin Parmak İzi Sistemi

Önceliğimiz siz öğrencilerimizin güvenliği prensibi ile yurda giriş çıkış işlemlerinizi sistematik bir şekilde kontrol edebilmek için kurulan parmak izi okuma sistemi sayesinde sizlere daha güvenli bir ortam sağlamayı planladık. Günlük raporlamalar ile öğrencilerimizin güvenliğini üst sırada ve ön planda tutmayı amaçlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Almak İçin

Bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde cevaplamaya çalışıyoruz.